- Marvo

Цена
€15 84 / 30 98 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Marvo
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: MARVO-SG-269
СИСТЕМА(ТИП): 2.0
ОБЩА МОЩНОСТ RMS W: 6 W
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА МОЩНОСТА: 2 x 3 W
ДИАПАЗОН: 160 Hz - 20 KHz
ИНТЕРФЕЙС: BluetoothАудио жак 3.5 mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Rich sound with heavy bassTouch control RGB lightingWired audio mode and wireless modeSeamless volume control
ЦВЯТ: Черен
МАТЕРИАЛ: МеталПластмаса
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6932391923832
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: MARVO-SG-269
СИСТЕМА(ТИП): 2.0
ОБЩА МОЩНОСТ RMS W: 6 W
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА МОЩНОСТА: 2 x 3 W
ДИАПАЗОН: 160 Hz - 20 KHz
ИНТЕРФЕЙС: BluetoothАудио жак 3.5 mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Rich sound with heavy bassTouch control RGB lightingWired audio mode and wireless modeSeamless volume control
ЦВЯТ: Черен
МАТЕРИАЛ: МеталПластмаса
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6932391923832
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Marvo
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: MARVO-SG-269
СИСТЕМА(ТИП): 2.0
ОБЩА МОЩНОСТ RMS W: 6 W
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА МОЩНОСТА: 2 x 3 W
ДИАПАЗОН: 160 Hz - 20 KHz
ИНТЕРФЕЙС: BluetoothАудио жак 3.5 mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Rich sound with heavy bassTouch control RGB lightingWired audio mode and wireless modeSeamless volume control
ЦВЯТ: Черен
МАТЕРИАЛ: МеталПластмаса
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6932391923832
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: MARVO-SG-269
СИСТЕМА(ТИП): 2.0
ОБЩА МОЩНОСТ RMS W: 6 W
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА МОЩНОСТА: 2 x 3 W
ДИАПАЗОН: 160 Hz - 20 KHz
ИНТЕРФЕЙС: BluetoothАудио жак 3.5 mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Rich sound with heavy bassTouch control RGB lightingWired audio mode and wireless modeSeamless volume control
ЦВЯТ: Черен
МАТЕРИАЛ: МеталПластмаса
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6932391923832
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| СИСТЕМА(ТИП) | 2.0 |
| СИСТЕМА(ТИП) | 2.0 |
| ОБЩА МОЩНОСТ RMS W | 6 W |
| ОБЩА МОЩНОСТ RMS W | 6 W |
| РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА МОЩНОСТА | 2 x 3 W |
| РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА МОЩНОСТА | 2 x 3 W |
| ДИАПАЗОН | 160 Hz - 20 KHz |
| ДИАПАЗОН | 160 Hz - 20 KHz |
| ИНТЕРФЕЙС | Аудио жак 3.5 mm |
| ИНТЕРФЕЙС | Bluetooth |
| ИНТЕРФЕЙС | Аудио жак 3.5 mm |
| ИНТЕРФЕЙС | Bluetooth |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Rich sound with heavy bass |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Seamless volume control |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Touch control RGB lighting |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Wired audio mode and wireless mode |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Rich sound with heavy bass |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Seamless volume control |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Touch control RGB lighting |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Wired audio mode and wireless mode |
| ЦВЯТ | Черен |
| ЦВЯТ | Черен |
| МАТЕРИАЛ | Пластмаса |
| МАТЕРИАЛ | Метал |
| МАТЕРИАЛ | Пластмаса |
| МАТЕРИАЛ | Метал |
| Тегло | 0.84кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Конфигурация | 2.0 |
| Тип на връзката | 3.5mm Jack |
| Тип на връзката | Bluetooth |
| Обща мощност (RMS) (W) | 6 W |
| Захранване | USB |
| Цвят | Черен |
| Честотен диапазон | 60 Hz - 20 kHz |
| Включен субуфер | Не |
| Bluetooth версия | 5.0 |
| Дистанционно управление | Не |
| RGB подсветка | Да |
| Предназначение | Геймърски |
| Тегло | 0.84кг |
Marvo Тонколони Gaming Speakers 2.0 6W Bluetooth RGB - SG-269
Подобрете своето гейминг изживяване с тонколоните Marvo SG-269, които осигуряват 6W чист стерео звук и динамична RGB подсветка. Вграденият Bluetooth 5.0 позволява безжично стриймване на музика, а компактният 2.0 дизайн спестява място на бюрото.
Ключови Предимства
- Потапяща RGB подсветка — Многоцветни LED ефекти, които се синхронизират с играта или музиката за vibrant атмосфера.
- Безжична свобода — Bluetooth 5.0 осигурява стабилно аудио стриймване с ниска латентност от всяко устройство.
- Компактни и мощни — 6W RMS обща мощност за наситен звук в малък корпус.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Конфигурация | 2.0 |
| Обща мощност (RMS) | 6 W |
| Тип на връзката | Bluetooth, 3.5mm Jack |
| Bluetooth версия | 5.0 |
| RGB подсветка | Да |
| Захранване | USB |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- 2 x тонколони
- USB захранващ кабел
- 3.5mm аудио кабел
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.














